14
Чер
13:11
На зупинках розмістили плакати про особистостей, на чию честь перейменували вулиці
На зупинках розмістили плакати про особистостей, на чию честь перейменували вулиці

Протягом минулого тижня у місті на зупинках громадського транспорту було розміщено 11 плакатів з інформацією про особистостей, в честь яких було перейменовані деякі вулиці.

Інформаційні плакати на деяких зупинках громадського транспорту з’явились в рамках проекту «Історична зупинка». Його ініціатором виступила Громадська організація «Вінницьке історичне товариство», а виконавчі органи міської ради підтримали і допомогли в реалізації.

DSC_0879 DSC_0892 DSC_0907

В результаті на 11 зупинках, які теж були перейменовані в рамках декомунізації, розміщена коротка інформація, чому саме було обрано ту чи іншу особистість для нових назв вулиць. В деяких випадках, таких, наприклад, як із вулицею Брацлавська, на зупинці розміщена коротка історична довідка.

Загалом інформаційні плакати з’явились на трьох трамвайних зупинках по вул.Келецькій та по Барському шосе. Також на тролейбусних та автобусних зупинках по вулиці Брацлавській, Київській, Д.Нечая, М.Оводова, Якова Гальчевського тощо.

За інформацією прес-служби Вінницької міської ради

Введіть свою електронну адресу:

Місто
Інфраструктура
Будівництво і архітектура
Історія міста
Новини області
Подорожі
Україна
Світ
Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на urban.vn.ua. Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту за умови гіперпосилання на urban.vn.ua.
Порушення вищевказаних умов є порушенням захищених законом прав інтелектуальної власності та прав на інформацію.
Контакт: promisto.vn@gmail.com